دوشنبه, 25 آذر 1398
شناسه خبر:506

تبریک نوروزی مدیرکل ورزش و جوانان استان مازندران

  • انداز قلم
هندبال مازندران

حبیب حسین زادگان مدیرکل ورزش و جوانان مازندران فرا رسیدن سال نو را تبریک گفت

به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان مازندران؛ متن پیام به شرح ذیل است:
( یا مقلب القلوب و الابصار یا مدبر الیل و النهار یا محول الحول و الاحوال حول حالنا الی احسن الحال)
پیام بهار برای طبیعت و انسان، نو شدن و بازآفرینی است و این رمز ماندگاری و رستگاری انسان در هستی است که خود منوط به تحول، تلاش و پویایی، خلاقیت، اندیشه ورزی نوخواهی و نواندیشی است.
سال 95 با همه خبرهای خوش در همه عرصه های ورزشی، اجتماعی، فرهنگی و سیاسی به پایان رسید سالی که با بهترین پیروزی های ورزشی برای ملت عزیزمان در بازی های المپیک، و پارالمپیک و دیگر رقابت های قاره ای و جهانی همراه بود.
بی شک موفقیت های جامعه ورزش ایران اسلامی مرهون لطف و عنایت خداوند رحمان و رحیم، در سایه هدایت حکیمانه مقام معظم رهبری، حمایت های همه جانبه دولت محترم و کوشش تک تک دلسوزان دین و میهن مسئولین، مربیان، و قهرمانان بوده است.
شوق این افتخارآفرینی ها برای جامعه بزرگ ورزش مازندران با کسب بیش از 400 مدال المپیک،پارالمپیک، جهانی، آسیایی و بین المللی و صد چندان است که بواسطه دعای خیر مردم ورزش دوست و فهیم مازندران در این راه، پشتیبان موثر ورزش استان بوده است.
همت و تلاش خود را چنان مستحکم کرده ایم که در سال 1396 ضمن تداوم این موفقیت ها و پیشرفت ها ، افتخارات بیشتر و مضاعف را با تمسک به غیور مردان پهلوان و شیرزنان دلیر به دست آوریم.
اینجانب ضمن تبریک و تهنیت فراوان بمناسبت حلول سال نو به همه مردم بردبار، آگاه و غیور ایران اسامی بوِیژه مردم خطه قهرمان و پهلوان پرور مازندران با قلبی سرشار از امیدواری و در سایه توجهات حضرت ولی عصر(عج) و ولی امر مسلمین حضرت آیت الله خامنه ای(مدظله العالی) برای ایران اسلامی در همه عرصه ها آرزوی موفقیت و بهروزی دارم.
حبیب حسین زادگان
مدیرکل

ارسال نظر به عنوان مهمان

  • هیچ نظری یافت نشد