سه شنبه, 08 مهر 1399
شناسه خبر:534

برگزاری جام هندبال فجر جوانه ها با شیوه نوین در مازندران

  • انداز قلم
هندبال مازندران

جام هندبال فجر جوانه ها با شیوه نوین در استان مازندران برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی هیات هندبال مازندران، علیرضا بکماز دبیر هیات هندبال این استان از برگزاری جام هندبال فجر جوانه ها با شیوه نوین در مازندران خبر داد.

بکماز با اشاره به برگزاری مسابقات مختلف در سطح استان گفت: برای اولین بار جام فجر جوانه ها با طراحی جدید در استان به صورت مرحله ای در دو گروه آقایان و بانوان برگزار خواهد شد.

دبیر هیات هندبال مازندران با اعلام خبر فوق افزود: این جام بصورت فصلی و در سه مرحله برگزار و در هر مرحله بازیکنان و کادر تیمهای اول تا سوم لوح قهرمانی دریافت می کنند که در پایان سه  مرحله با محاسباتی که انجام می گیرد تیم های اول تا سوم هر رده مشخص و کاپ قهرمانی را دریافت خواهند کرد.

علیرضا بکماز در ادامه با اشاره به شروع استعدادیابی و استعدادپروری در هندبال مازندران اظهار داشت: این جام در رده های سنی نونهالان و نوجوانان برگزار و بازیکنان این رده ها علاوه بر هیجان بازی، میدان دیده خواهند شد و با توجه به تکرار این بازیها و مسابقات پی در پی، تمام تلاش و سعی خود را برای بهتر بودن به کار می گیرند.  

عضو هیات رئیسه هندبال مازندران در پایان از تمامی هیات های تابعه استان خواست با برنامه ریزی دقیق و مدون تیم های خود را در این بازیها شرکت داده تا زحمات مربیان گرانقدر و سخت کوش استان به نمایش گذاشته شود.

ارسال نظر به عنوان مهمان

  • هیچ نظری یافت نشد