چهارشنبه, 09 مهر 1399
شناسه خبر:567

مرحله اول مسابقات هندبال جام فجر جوانه های استان مازندران برگزار شد

  • انداز قلم
هندبال مازندران

محمد حسین شکیبافر رئیس هیات هندبال مازندران از برگزاری مرحله اول مسابقات هندبال جام فجر جوانه های استان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی هیات هندبال مازندران، محمد حسین شکیبافر رئیس هیات هندبال استان از برگزاری مرحله اول مسابقات هندبال جام فجر جوانه های استان خبر داد.

شکیبافر با اشاره به اجرای طرح نوین در برگزاری مسابقات جام فجر جوانه ها گفت: این مسابقات در رده های سنی نونهالان و نوجوانان با حضور 8 تیم در بخش بانوان و 17 تیم در بخش آقایان بمدت 4 روز بصورت متمرکز برگزار گردید.

رئیس هیات هندبال مازندران ضمن تقدیر و تشکر از روسای ادارات ورزش و جوانان و روسای هیاتهای هندبال شهرستانهای چالوس و آمل اظهار داشت: مسابقات بانوان به مدت دو روز در سالن خزایی چالوس و مسابقات بانوان نیز به مدت دو روز در سالن مروارید آمل برگزار گردید.

شکیبافر با اشاره به نگاه ویژه هیات هندبال استان به تیمهای پایه اعلام کرد: در رده سنی نونهالان 6 تیم دختران و 13 تیم پسران در مسابقات حضور داشتند و در رده سنی نوجوانان حضور بانوان با دو تیم و حضور آقایان با چهار تیم صورت پذیرفت.

رئیس هیات هندبال استان با اعلام حمایت از هیات ها و تیم های حاضر در مرحله اول جام فجر جوانه ها افزود: تیم های حاضر در این مرحله یقینا برای حضور مجدد در مراحل بعدی تمام تلاش خود را بکار گیرند و تیم هایی هم که بدلایل مختلف توفیق حضور در این مرحله را نداشتند می بایست در مراحل بعدی حضور یابند و این حداقل انتظار هیات هندبال استان از هیاتهای تابعه است که نگاه ویژه به تیم های پایه داشته باشند.

 

شکیبافر با قدردانی از یکایک فعالان در برگزاری مرحله اول جام فجر جوانه ها گفت: از علیرضا بکماز دبیر هیات هندبال استان جهت ارائه طرح و برنامه برگزاری این جام که بصورت مرحله ای تا پایان سال برگزار خواهد شد تشکر ویژه دارم و همچنین از مسئولین، دبیران و اعضای کمیته های مسابقات و داوران هیات استان صمیمانه سپاسگزارم.

 

ارسال نظر به عنوان مهمان

  • هیچ نظری یافت نشد