چهارشنبه, 09 مهر 1399
شناسه خبر:645

برگزاری مسابقات هندبال جام فجر جوانه ها - مرحله اول

  • انداز قلم
هندبال مازندران

مسابقات هندبال جام فجر جوانه ها
هیات هندبال مازندران - مرحله اول

به گزارش روابط عمومی هیات هندبال مازندران، مرحله اول مسابقات هندبال جام فجر جوانه ها در دو رده سنی نونهالان و نوجوانان توسط هیات هندبال استان برگزار می گردد.

مسابقات بانوان در روزهای سه شنبه ۲۷ تیرماه و چهارشنبه ۲۸ تیرماه از ساعت ۸ الی ۱۷ در شهرستان چالوس، بلوار 17 شهریور، منطقه پالوج ده، کوچه سنگبری، جنب دبیرستان مرحوم قربانی، سالن ورزشی شهید خزایی برگزار خواهد شد.

مسابقات آقایان نیز در روزهای پنجشنبه 5 مرداد و جمعه 6 مرداد از ساعت 8 الی 17 در شهرستان آمل، خیابان امام رضا(ع)، انتهای کوچه رحیمی، جنب شهرک مروارید، سالن ورزشی مروارید برگزار می گردد. 

به بازیکنان، مربیان و عوامل سه تیم برتر رده های سنی نونهالان و نوجوانان در دو بخش آقایان و بانوان این مرحله لوح قهرمانی اهدا خواهد شد.

ورودی مسابقات برای هر تیم یکصد هزار تومان است که می بایست به حساب جاری 0110864447003 نزد بانک ملی به نام هیات هندبال مازندران واریز گردد.

هر تیم دارای ۱۶ بازیکن و ۴ همراه خواهد بود که می بایست فرم درخواست عضویت هندبال استان را تکمیل و دارای کارت عضویت هندبال مازندران و کارت بیمه ورزشی باشند.

هیاتهای متقاضی، نامه اعلام آمادگی خود را جهت شرکت در مسابقات بصورت کتبی تا پایان ساعت اداری روز دوشنبه 26 تیرماه به شماره نمابر ۳۳۲۶۷۲۶۸ و شماره تلگرامی ۰۹۳۳۱۵۱۸۶۶۱ ارسال نمایند.

شرایط سنی نونهالان:
متولدین ۱۱ دیماه ۱۳۸۰ به بالا
شرایط سنی نوجوانان:
متولدین ۱۱ دیماه ۱۳۷۸ به بالا

لازم بذکر است که این مسابقات در چند مرحله برگزار و در پایان سال با محاسباتی که انجام خواهد شد تیم های اول تا سوم هر رده مشخص و تجلیل خواهند شد.

هر گونه تغییرات در برنامه و همچنین آئین نامه و سایر اطلاعات مورد نیاز از طریق کانال رسمی هیات به نشانی: mazandhandball@ و سایت هیات هندبال مازندران به نشانی: www.mazandhandball.ir اطلاع رسانی خواهد شد.

ارسال نظر به عنوان مهمان

  • هیچ نظری یافت نشد