دوشنبه, 25 آذر 1398
شناسه خبر:655

هیات های برتر هندبال استان مازندران در سه ماهه دوم سال 1396 معرفی شدند

  • انداز قلم
هندبال مازندران

هیات های برتر هندبال استان مازندران در سه ماهه دوم سال 1396 معرفی شدند.

به گزارش روابط عمومی هیات هندبال استان مازندران، محمد حسین شکیبافر رئیس هیات هندبال مازندران از معرفی هیات های برتر این استان در سه ماهه دوم سال 1396 خبر داد.

رئیس هیات هندبال مازندران با اعلام این خبر گفت: با توجه به گزارشات ارسالی از سوی هیاتهای تابعه استان و بررسی بعمل آمده در کمیته های تخصصی و عمومی مرتبط در هیات هندبال مازندران، تمامی هیاتهای تابعه استان مورد ارزیابی دقیق قرار گرفته و هیاتهای برتر هندبال استان معرفی شدند.

شکیبافر با اشاره به اینکه از مجموع 26 هیات هندبال در سطح شهرستانها و بخش های استان، تعداد 19 هیات فعال، گزارش عملکرد سه ماهه دوم خود را ارائه نمودند اظهار داشت: هیاتهایی هم که تا زمان اعلام شده گزارش عملکرد خود را ارسال نکردند بر اساس گزارشات ارسالی روزانه به روابط عمومی و سایر کمیته ها مورد ارزیابی قرار گرفته و در پایان هیاتهای هندبال سرخرود، چالوس و نوشهر در جایگاه اول تا سوم قرار گرفتند.

وی با اشاره به فعالیت های چشمگیر هیات های هندبال در سطح استان و توجه ویژه به این هیاتها افزود: هیات های ساری، بابل، آمل، قائمشهر، تنکابن، رستمکلا، نکا، سیمرغ و بابلسر به ترتیب در جایگاه چهارم تا دوازدهم قرار گرفتند.

رئیس هیات هندبال مازندران ضمن تقدیر و سپاس از همه فعالان در حوزه هندبال ادامه داد: هیاتهای امیرکلا، رامسر، کلاردشت، عباس آباد، میاندورود، سوادکوه، سوادکوه شمالی، بهنمیر، فریدونکنار، نور، جویبار، محمودآباد، گلوگاه و بهشهر نیز در جایگاه سیزدهم تا بیست و ششم جای گرفتند.  

شکیبافر در پایان با اشاره به آمادگی روابط عمومی هیات هندبال مازندران جهت درج اخبار و گزارشات هیاتهای تابعه استان در سایت رسمی و کانال هیات هندبال مازندران گفت: تمامی هیاتهای هندبال در شهرستانها و بخش ها می بایست گزارش عملکرد فصلی خود را در پایان هر فصل به هیات هندبال مازندران اعلام تا پس از بررسی موارد ارسالی و گزارشات روزانه، هفتگی، ماهیانه و ... در آن فصل، رتبه بندی هیاتهای تابعه مشخص و به سمع و نظر جامعه ورزش استان بویژه رشته مهیج هندبال برسد.

 

ارسال نظر به عنوان مهمان

  • هیچ نظری یافت نشد