یکشنبه, 24 آذر 1398
شناسه خبر:659

دومین دوره لیگ هندبال شهدای مازندران در دهه سوم آبان ماه آغاز می شود

  • انداز قلم
هندبال مازندران

به گزارش روابط عمومی هیات هندبال مازندران، دومین دوره لیگ هندبال شهدای استان مازندران در دهه سوم آبان ماه سال جاری آغاز می شود.

این مسابقات در دو بخش آقایان و بانوان و در رده سنی امید و جوانان (1372/10/11 به بالا) برگزار می گردد.

ورودی مسابقات مبلغ 2 میلیون ریال معادل دویست هزار تومان می باشد که هیاتهای متقاضی می بایست تا روز شنبه 20 آبان ماه به حساب شماره 0110864447003 نزد بانک ملی به نام هیات هندبال مازندران واریز و تصویر فیش واریزی را بهمراه نامه اعلام آمادگی به شماره 09331518661 ارسال نمایند.

مراسم قرعه کشی روز یکشنبه 21 آبان ماه رأس ساعت 16 در دفتر هیات هندبال مازندران بوده و نماینده هیاتهای متقاضی می بایست با ارائه معرفینامه رسمی اداره ورزش و جوانان شهرستان/بخش و آلبوم بازیکنان و عوامل ممهور به مهر هیات هندبال و کارت بیمه ورزشی ایشان در این جلسه حضور بهمرسانند.

بازیکنان و عوامل تیمها باید فرم درخواست عضویت هیات هندبال مازندران را تکمیل و کارت عضویت خود را دریافت نمایند بدیهی است کسانیکه فرم عضویت را قبلاً تکمیل و ارسال نموده اند برای شرکت در این دوره نیاز به تکمیل مجدد فرم نمیباشد.   

گفتنی است اولین دوره لیگ هندبال شهدای مازندران در سال گذشته با حضور 7 تیم آقایان و 8 تیم بانوان در ۲۱ آبان آغاز و پس از 9 هفته در ۲۴ دیماه پایان یافت.

ارسال نظر به عنوان مهمان

  • هیچ نظری یافت نشد