سه شنبه, 08 مهر 1399
شناسه خبر:679

معرفی هیات های برتر هندبال استان مازندران در سه ماهه سوم سال 1396

  • انداز قلم

هندبال مازندران

رئیس هیات هندبال مازندران از معرفی هیات های برتر استان در سه ماهه سوم سال 1396 خبر داد.

به گزارش روابط عمومی هیات هندبال استان مازندران، محمد حسین شکیبافر با اعلام این خبر گفت: بر اساس گزارش عملکرد ارائه شده از سوی هیات های هندبال تابعه و بررسی های بعمل آمده در کمیته های مرتبط با موضوع مذکور در هیات هندبال استان، تمامی هیاتها مورد ارزیابی قرار گرفته و هیات های برتر معرفی شدند.

شکیبافر با اشاره به اینکه از مجموع 26 هیات در شهرستانها و بخش های استان، تعداد 19 هیات گزارش عملکرد خود را ارائه نمودند افزود: هیاتهایی که گزارش خود را اعلام نکردند بر اساس گزارشات ارسالی در طول فصل مورد ارزیابی قرار گرفته و در پایان هیاتهای هندبال شهرستانهای ساری، بابل و سرخرود در جایگاه اول تا سوم قرار گرفتند.

رئیس هیات هندبال مازندران در ادامه با اشاره به فعالیت های قابل توجه هیاتهای تابعه اظهار داشت: هیات های قائمشهر، رستمکلا، تنکابن، آمل، چالوس، بهنمیر و بهشهر در جایگاه چهارم تا دهم و همچنین هیات های سیمرغ، رامسر، میاندورود، کلاردشت، امیرکلا، نوشهر، بابلسر، عباس آباد، سوادکوه و نکا در جایگاه یازدهم تا بیستم جای گرفتند.

شکیبافر ضمن ابراز خرسندی از فعالیت هیات های بخش های تابعه در استان و همکاری نزدیک اکثر روسای ادارات شهرستانها و بخش ها ادامه داد: هیاتهای نور، سوادکوه شمالی، محمودآباد، فریدونکنار، جویبار و گلوگاه در جایگاه بیست و یکم تا بیست و ششم قرار گرفتند.

وی در پایان با اعلام آمادگی هیات هندبال مازندران جهت درج اخبار هیات های تابعه در سایت و کانال هیات استان افزود: بر اساس تقویم هیات هندبال مازندران تمامی هیاتهای سراسر استان باید گزارش عملکرد خود را بصورت مکتوب تا پایان هر فصل ارائه نموده تا مورد ارزیابی قرار گرفته و نتیجه ارزیابی مذکور در سایت هیات هندبال مازندران درج گردد.

ارسال نظر به عنوان مهمان

  • هیچ نظری یافت نشد