یکشنبه, 24 آذر 1398
شناسه خبر:688

هیات های برتر هندبال استان مازندران در سه ماهه چهارم سال 1396 معرفی شدند

  • انداز قلم
هندبال مازندران

به گزارش روابط عمومی هیات هندبال استان مازندران، محمد حسین شکیبافر رئیس هیات هندبال مازندران از معرفی هیات های برتر این استان در سه ماهه چهارم سال 1396 خبر داد.

رئیس هیات هندبال مازندران با اعلام این خبر گفت: بر اساس گزارشات ارسالی هیاتهای تابعه استان و بررسی لازم در کمیته های مرتبط در هیات هندبال استان، تمامی هیاتهای شهرستانها و بخش های تابعه استان مورد ارزیابی قرار گرفته و هیات های برتر هندبال مازندران معرفی شدند.

شکیبافر با اشاره به اینکه از مجموع 26 هیات هندبال در سطح شهرستانها و بخش های استان، تعداد 18 هیات فعال، گزارش عملکرد سه ماهه چهارم را ارسال نمودند اظهار داشت: هیاتهایی هم که تا زمان اعلام شده گزارش عملکرد خود را ارسال نکردند بر اساس گزارشات ارسالی روزانه به روابط عمومی مورد ارزیابی قرار گرفته و در پایان هیاتهای هندبال قائمشهر، سرخرود و ساری در جایگاه اول تا سوم قرار گرفتند.

رئیس هیات هندبال مازندران با اشاره به تلاشهای شبانه روزی برخی هیاتها در سطح استان افزود: هیات های رستمکلا، بابل، آمل، چالوس، بهشهر، بابلسر و میاندورود نیز به ترتیب در جایگاه چهارم تا دهم قرار گرفتند.

شکیبافر ضمن تقدیر و تشکر از همکاری همه فعالان دلسوز هندبال استان ادامه داد: هیاتهای سوادکوه، بهنمیر، سیمرغ، نور، تنکابن، عباس آباد، رامسر، نوشهر، نکا، کلاردشت، امیرکلا، جویبار، محمودآباد، سوادکوه شمالی، فریدونکنار و گلوگاه هم در جایگاه یازدهم تا بیست و ششم استان جای گرفتند. 

وی در پایان با قدردانی از زحمات روسای هیاتها، نواب رئیس، دبیران و مسئولین کمیته های هیات های هندبال سراسر استان گفت: این ارزیابی همانند سه ارزیابی انجام شده در فصول گذشته فقط مربوط به فصل زمستان می باشد و در دهه دوم فروردین سال آینده گزارش عملکرد تمامی هیاتهای هندبال در شهرستانها و بخش های تابعه استان دریافت و هیاتهای برتر سال 1396 مشخص خواهند شد.

ارسال نظر به عنوان مهمان

  • هیچ نظری یافت نشد