سه شنبه, 08 مهر 1399
شناسه خبر:690

مازندران در جایگاه ششم هندبال کشور ایستاد

  • انداز قلم
هندبال مازندران

هیات هندبال استان مازندران در جایگاه ششم هندبال کشور ایستاد.

به گزارش روابط عمومی هیات هندبال استان مازندران، بر اساس ارزیابی صورت گرفته توسط فدراسیون هندبال جمهوری اسلامی ایران در بین 31 هیات هندبال فعال در استانها، هیات هندبال مازندران در جایگاه ششم هندبال کشور ایستاد.

هیات هندبال مازندران در سال 1394 با 250 امتیاز در جایگاه بیست و ششم کشور قرار داشت که با تغییر مدیریت، برنامه ریزی دقیق، بهره گیری از کادر جوان، متعهد و متخصص و همچنین همدلی و همکاری کمیته های استانی و هیات های تابعه، در سال 1395 با 733 امتیاز و 14 پله صعود در جایگاه "دوازدهم" کشور و اکنون نیز در ارزیابی سال ۱۳۹۶ با کسب 804 امتیاز و 8 پله صعود در جایگاه "ششم" کشور ایستاد.

لازم بذکر است در ارزیابی فدراسیون هندبال، هیاتهای اصفهان با 962، فارس با 951 و خوزستان با 830 امتیاز در رتبه اول تا سوم و همچنین هیاتهای کرمانشاه و کهکیلویه با 809 امتیاز بصورت مشترک در رتبه چهارم، یزد با 808 امتیاز در رتبه پنجم و هیات هندبال مازندران با 804 امتیاز در رتبه ششم جدول ارزیابی فدراسیون قرار دارند.

گفتنی است بر اساس ارزیابی سال ۱۳۹۶، هیات هندبال مازندران در سطح منطقه 2 هندبال کشور در رتبه اول و هیاتهای تهران، قم، گیلان و البرز در رتبه های بعدی جای گرفتند.

 

 

 

ارسال نظر به عنوان مهمان

  • هیچ نظری یافت نشد