سه شنبه, 08 مهر 1399
شناسه خبر:706

مراسم تودیع و معارفه سرپرست فدراسیون هندبال برگزار شد

  • انداز قلم
هندبال مازندران

مراسم تودیع و معارفه سرپرست جدید فدراسیون هندبال امروز دوشنبه 14 آبان ماه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون هندبال، رمضانعلی دولو با حکم وزیر ورزش و جوانان به عنوان سرپرست جدید فدراسیون هندبال معرفی و مراسم تودیع و معارفه سرپرست جدید امروز دوشنبه 14 آبان ماه با حضور شروین اسبقیان، مدیرکل دفتر امور مشترک فدراسیون‌ها و باشگاه‌های وزارت ورزش در محل فدراسیون هندبال برگزار شد.

 

در این مراسم علیرضا رحیمی رئیس سابق، رمضانعلی دولو سرپرست، محمدرضا رجبی دبیر، پرسنل فدراسیون و جمعی از مسئولین وزارت حضور داشتند.

 

مدیرکل دفتر امور مشترک فدراسیون ها و باشگاه ها در این مراسم با تقدیر از زحمات علیرضا رحیمی گفت: قانون جدید مصوب مجلس شرایطی ایجاد کرده تا تغییراتی در برخی فدراسیون ها داشته باشیم.  در واقع این جلسه تودیع نیست بلکه جلسه ای برای قدردانی از زحمات آقای رحیمی بوده البته این مراسم صرفا جهت معارفه سرپرست برگزار می شود و به زودی در اسرع وقت با حضور روسای فدراسیونهای ورزشی از ایشان در وزارت ورزش و جوانان تقدیر خواهیم داشت.

 

اسبقیان افزود: دکتر داورزنی تاکید داشتند که از روسای بازنشسته در مجموعه فدراسیون خصوصا در هیات رئیسه حتما استفاده شود. بالاخره ایشان جزو سرمایه های ورزش هستند و باید از تجربیاتشان بهره برد.

 

در ادامه علیرضا رحیمی ضمن خوشامد گویی به حاضرین و تبریک به دولو گفت: آقای دولو از مدیران کارآمد می باشد و وزارت ورزش یکی از بهترین گزینه را برای فدراسیون هندبال انتخاب کرد و من  هر کمکی از دستم بربیاید دریغ نخواهم کرد.

 در پایان این مراسم حکم سرپرستی رمضانعلی دولو پس از قرائت برای حاضرین در جلسه توسط اسبقیان و رحیمی به ایشان اهدا گردید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

  • هیچ نظری یافت نشد