چهارشنبه, 09 مهر 1399
شناسه خبر:713

وزارت ورزش به طور قطع و یقین در کنار هندبال و دکتر پاکدل خواهد بود

  • انداز قلم
هندبال مازندران

با حضور رئیس دفتر امور مشترک فدراسیون‌های ورزشی مراسم معارفه رئیس جدید فدراسیون هندبال برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون هندبال، علیرضا پاکدل که روز دوشنبه 20 اسفند ماه در دور دوم مجمع انتخاباتی  با 23 رای به عنوان رئیس فدراسیون هندبال انتخاب شده بود، با برگزاری مراسم معارفه و تقدیم حکم رسمی دکتر سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان کار خود را رسما آغاز کرد.

 

این مراسم با حضور نمایندگان وزارت ورزش و جوانان از جمله اسبقیان رئیس دفتر امور مشترک فدراسیون‌ها، رجبی دبیر و اعضا فدراسیون برگزار شد.

 

مدیر کل دفتر امور مشترک فدراسیون ها ضمن تبریک ولادت حضرت علی (ع) و فرارسیدن بهار طبیعت گفت: طبق برنامه ریزی وزارت ورزش و جوانان و به دستور دکتر داورزنی تلاش شد مجمع انتخاباتی  فدراسیون های دارای سرپرست تا پایان سال 97 برگزار شود که با پیگیری دفتر امور مشترک فدراسیون ها، انتخابات فدراسیون هندبال هم که یکی از مهمترین فدراسیون ها از لحاظ کسب عناوین و سابقه می باشد، به نحو سالم و بدون حاشیه در تاریخ 20 اسفند ماه برگزار شد و در نهایت با درایت و تفکر اعضای مجمع مدیری جوان، کاربلد، هندبالی و متدین انتخاب شد.

 

اسبقیان افزود: وزارت ورزش خود را مکلف می داند که به آرای مجمع احترام بگذارد و بطور قطع و یقین در کنار این مدیر جوان خواهد بود و از هندبال و آقای دکتر پاکدل حمایت خواهد کرد.

 

وی برای رئیس جدید فدراسیون آرزوی توفیق نمود و ابراز کرد: انشالله هندبال سیر صعودی خود را که از زمان آقای رحیمی شروع کرده ، با سرعت بیشتری ادامه خواهد داد.

 

اسبقیان ضمن اشاره به قانون بازنشستگی و استعفای آقای رحیمی به عنوان یکی از اولین روسای بازنشسته فدراسیون ها که از این قانون تمکین نمود از زحمات ایشان قدردانی و در پایان نیز از تلاشهای رجبی دبیر تلاشگر فدراسیون تشکر کرد.

 

در ادامه علیرضا پاکدل رئیس فدراسیون ضمن خیر مقدم به نمایندگان وزارت ورزش و جوانان گفت: از خانواده هندبال بخاطر اعتماد و حمایتشان قدرانی می کنم و امیدوارم که با کمک دلسوزان هندبال، هیات های زحمتکش، همکاران فدراسیون و حمایتهای وزارت ورزش و کمیته ملی المپیک  و با یک هماهنگی و برنامه ریزی مدون هندبال را به جایگاه واقعی خود در بین رشته های گروهی ورزش کشور و در هندبال آسیا برسانیم . همچنین از زحمات آقای رحیمی تشکر میکنم که بواسطه دو سال همکاری در جایگاه نایب رئیسی فدراسیون از محضر ایشان بهره مند شدم.

 

در پایان پاکدل با تشکر از مقام عالی وزارت بدلیل تنفیذ حکم ریاست چهارساله خود در فدراسیون هندبال، همچنین تشکر از حمایتهای خوب و موثر دکتر داورزنی در سالیان اخیر از این رشته ورزشی افزود: امیدوارم با وحدتی که در جامعه هندبال در حال بوجود آمدن است، تمامی اختلافها،حاشیه ها و مشکلات مرتفع شود و با بهره گیری از حضور همه بزرگان و پتاسیل های موجود به رشد این رشته کمک نمائیم.

در پایان این مراسم حکم ریاست علیرضا پاکدل که به امضا دکتر سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان رسیده بود پس از قرائت توسط اسبقیان به ایشان اهدا گردید

ارسال نظر به عنوان مهمان

  • هیچ نظری یافت نشد