دوشنبه, 11 فروردين 1399
شناسه خبر:715

پیام تبریک مدیرکل ورزش و جوانان مازندران به مناسبت عید نوروز

  • انداز قلم
هندبال مازندران

حسین زادگان در پیامی ضمن تبریک عید نوروز به جوانان و ورزشکاران، خواستار نقش آفرینی موثر تر آنان در شرایط حساس کنونی شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان مازندران، در پیام تبریک حبیب حسین زادگان به مناسبت عید نوروز آمده است؛ آغاز فصل بهار و شروع سال نو، نوید بخش دگرگونی طبیعت است و انسان را بعنوان اشرف مخلوقات به هماهنگی با نظام آفرینش و حرکت در مسیر تحول و تکامل فرا می خواند.
در حالی آغاز سال 1398 را جشن می گیریم که این سال سرآغاز ورود به دهه پنجم انقلاب است و توام با آن بیانیه نوید بخش "گام دوم انقلاب" توسط مقام معظم رهبری منتشر شد که خود می تواند راه گشای بسیاری از مشکلات و نارسایی ها و انشاالله منشاء خیر، برکت و پیشرفت جامعه ایرانی اسلامی باشد.
امیدواریم به لطف حق، همانگونه که تاکنون جوانان و ورزشکاران نقشی ممتاز و متمایز در تحولات اجتماعی داشتند در ادامه این مسیر سخت، پیشگام و پیشاهنگ بوده و با بصیرت لازم و تشخیص اولویت ها و با تأسی به رهنمودهای معظم له و توجه به شرایط حساس کنونی، ضمن حسن انجام وظایف ذاتی خود، در ایفای مسئولیت های اجتماعی به نحو شایسته ای عمل نمایند.
از دگرگون کننده قلب ها، تحولی ارزش مدار به نیکو ترین حال را برای همه مردم ایران زمین علی الخصوص جامعه ورزشی استان مازندران، مسألت دارم و امیدوارم که ملت ایران در این نوروز که تذکر به نو شدن است، افق سالی آکنده از موفقیت های درخشان را در پیش چشم داشته باشد.

ارسال نظر به عنوان مهمان

  • هیچ نظری یافت نشد